facebooktwitterLinked in

Usluge

Studio 92 nudi mnoštvo usluga i rješenja, od oblikovanja prvobitne ideje putem projektantskih tehnika, pa sve do izrade dokumentacije za ishođenje različitih potrebnih dozvola. Studio 92 stvara projekte iz područja arhitekture, urbanizma te nudi privlačna rješenja za unutarnje uređenje prostora, javnih i privatnih namjena. Fokus našega poslovanja usmjeren je na poslovne zgrade, hotele, stambene prostore, obiteljske kuće te trgovačke centre.

Arhitektura

Izrada idejnih, glavnih i izvedbenih projekata za sve vrste objekata, od rekonstrukcija i izmjena namjena postojećih objekata do osmišljavanja potpuno novih projekata.


Interijer

Studio 92 osobito je aktivan na stručnom i oblikovnom području dizajna interijera. Simbioza arhitekture i dizajna interijera pruža nam nevjerojatne mogućnosti stvaranja. Naše profesionalno znanje i iskustvo u oblikovanju prostora usmjereno je prema ispunjavanju specifičnih želja naših klijenata.


Projekt menadžment

Studio 92 prilagođava se potrebama i zahtjevima svojih klijenata. Imajući u vidu obostrano zadovoljstvo, Studio 92 nudi povoljne cijene projekata te jamči njihovu realizaciju u zadanim rokovima i u skladu s visokim standardima kvalitete. Prilikom stvaranja Vašeg idealnog prostora, Studio 92 pobrinut će se i za pripremu dokumentacije nužne za ishođenje svih potrebnih dozvola.


Nadzor

Praćenje procesa gradnje do samoga završetka.

 

Profil

Renomirani artihtektonski ured Studio 92 prisutan je na tržištu već više od 20 godina, a osnovne su mu djelatnosti arthitektonsko projektiranje, projektiranje interijera, inženjering te konzalting usluge.

Studio 92 nudi integrirani pristup projektiranja prilagođen individualnim potrebama svakoga klijenta. Naša je filozofija stvaranje prostora trajne estetske kvalitete i funkcionalnosti koji potiču maštu i pokreću emocije.

Tim

Ester Miletić

Ester Miletić

Diplomirani inženjer arhitekture
Direktor
ester@studio92.hr

 
Robert Dragogna

Robert Dragogna

Diplomirani inženjer arhitekture
robert@studio92.hr

Igor Miletić

Igor Miletić

Diplomirani inženjer arhitekture
igor@studio92.hr

 
Tonka Dinković

Tonka Diković

Diplomirani inženjer arhitekture
tonka@studio92.hr

Dražen Smoković

Dražen Smoković

Diplomirani inženjer arhitekture
drazen@studio92.hr

 
Robertina Rajković

Robertina Rajković

Diplomirani inženjer arhitekture
robertina@studio92.hr

Andrea Štefanić

Andrea Štefanić

Diplomirani inženjer arhitekture
andrea@studio92.hr

 
Martina Poldrugovac

Martina Poldrugovac

Diplomirani inženjer arhitekture
martina.poldrugovac@studio92.hr

Serđo Ružić

Serđo Ružić

Diplomirani inženjer građevine
sergio@studio92.hr

 
Dean Sošić

Dean Sošić

Inženjer građevine
dean@studio92.hr

Kristijan Šumberac

Kristijan Šumberac

Diplomirani inženjer građevine
kristijan@studio92.hr

 
Mateja Vilić

Mateja Vilić

Diplomirani inženjer građevine
mateja@studio92.hr

Dragan Valković

Dragan Valković

Inženjer građevine
dragan@studio92.hr

 
Martina Lukšić

Martina Lukšić

Diplomirani inženjer građevine
martina@studio92.hr

Anita Spajić

Anita Spajić

Diplomirani inženjer građevine
anita@studio92.hr

 
Ivana Glavić

Ivana Glavić

Diplomirani inženjer građevine
ivana.glavic@studio92.hr

Ivan Miletić

Ivan Miletić

Ekonomist
ivan@studio92.hr

 
Vanesa Kanciani

Vanesa Kanciani

Ekonomist
vanesa@studio92.hr

Reana Goreta

Reana Goreta

Ekonomist
reana@studio92.hr